Meksiko slavi 10 godina BPM Festivala

Četvrtak, 08 Prosinac 2016

Tijekom deset godina postojanja BPM festival u meksičkom Playa Del Carmen je izrastao u nezaobilazno mjesto za ljubitelje kvalitetnog elektroničkog zvuka.


Uz brojne pompozne festivale koji se odvijaju na američkom kontinentu ovaj je osmišljen po potpno drukčijim osnovama jer radi se o okupljanju najboljih umjetnika što svjetska underground scena može ponuditi pa izdvajamo samo neke od 100 izvođača koliko ih je objavljeno u prvoj fazi: Carl Cox, Carl Craig, Solomun, tINI, Nicole Moudaber, Erick Morillo, Hot Since 82, John Digweed, Loco Dice, Marco Carola, Seth Troxler, Umek, The Martinez Brothers itd.


Kroz deset dana povodom desetog rođendana od 6. do 15. siječnja 2017.g. Playa Del Carmen će se pretvoriti u meku plesa i dobrog zvuka.



Deseci tisuća stranih turista, poklonika house, tech-house i techno zvuka godinama dolazi u Meksiko baš zbog ovog festivala koji je pomogao turizmu te zemlje.


Kako je izgledala zabava prije 2 godine pogledajte u našim fotogalerijama kada smo imali svog akreditiranog fotografa (D.M.)

Fotogalerija 1 | Fotogalerija 2




&ME
Acid Mondays
Adam Port
Adrian Hour
Adriatique
Amine Edge & DANCE
Anabel Englund
Andrea Oliva
Apollonia
Ardalan
Art Department
Better Lost Than Stupid
Bill Patrick
Boris
Carl Cox
Carl Craig
Carlo Lio
Catz 'N Dogz
Chaim
Christian Smith
Chus & Ceballos
Citizenn
Coyu
Daniel Bell
Davide Squillace
Dennis Cruz
Dubfire:LIVE HYBRID
Dusky
Erick Morillo
Francesca Lombardo
Gorgon City (DJ SET)
Guti (live)
Guy Gerber
Hector
Hot Since 82
Jamie Jones
Joey Daniel
Joris Voorn
John Digweed
Kenny Larkin
Kidnap Kid
Kollektiv Turmstrasse
Latmun
Lauren Lane
Lee Burridge
Lee Foss
Leon
Loco Dice
Louie Fresco
MAGDALENA
Marco Bailey
Marco Carola
Mark Knight
Martin Buttrich
Mathias Kaden
Matthias Tanzmann
Michael Mayer
Moon Boots
My Favorite Robot
Nathan Barato
Neverdogs
Nick Curly
Nick Monaco (live)
Nicole Moudaber
Nitin
No Regular Play (live)
Olivier Giacomotto
Oscar L
Paco Osuna
Pete Tong
Pirate Copy
Pirupa
Pleasurekraft
Raumakustik
Rafa Barrios
Richy Ahmed
Robag Wruhme
Roger Sanchez
Robbie Akbal
Seth Troxler
Sharam
Shiny Objects
Sian
Skream
Solardo
Solomun
Soul Clap
Stacey Pullen
Steve Lawler
Stimming
Supernova
Technasia
The Martinez Brothers
Tiga
Till von Sein
tINI
Victor Calderone
Umek
Uner
wAFF
Weiss
Weska
Wolf + Lamb
Yotto

Showcases:
January 6  ANTS
January 6  Knee Deep In Sound
January 7  All Day I Dream
January 7  The BPM Festival presents YA’AH MUUL
January 7  Kingdom
January 8  Apollonia All Day Long
January 8  Music On
January 9  Music On
January 9  Keinemusik
January 10  Diynamic in The Jungle
January 10  Tronic vs. Transmit
January 12  Paradise
January 12  Stereo Productions
January 12  [a:rpia:r]
January 13  SCI+TEC
January 13  Warriors
January 13  Octopus Recordings
January 14  Nicole Moudaber presents MOOD
January 14  RUMORS
January 14  Vatos Locos
January 14  The BPM Festival presents YA’AH MUUL
January 15  elrow

Meksiko slavi 10 godina BPM Festivala