Skip to main content

Novi house festival na Hvaru

OHM festival ili Our House Music je novi festival koji će se održati na Hvaru, preko dana na plaži te after beach partijima u Hula-Hula beach baru i noćnim partijima u klubu Four u Satrigradu.

Piše: 

Naslovna foto

after beach

OHM se održava od 14. – 21.srpnja uz već najavljena imena elektronske plesne scene poput: Ramon Tapie, Christiana Montoye, Mikel Curcio, DJ Ruckus, Doran, Adrien Villanova, Joey Camacho, Yanik Coena, Gonzalesa i Gonzala i mnoge druge. Cjeli line-up možete provjeriti na službenoj stranici OHM festivala. Inozemnom line-upu pridružit će se domaćin Vice Vicious.

{youtube}xE-U_i4WNOM{/youtube}

Festival se promovira na britanskom tržištu gdje su Hvar već prozvali novi St. Tropezom i gdje su VIP paketi već rasprodani. Ulaznice za domaće posjetitelje bit će dostupne u klubu Four.

sonus desktop
maceo 600
Vezani članci
Na Božić 1990. godine britanski Channel 4 emitirao je dokumentarac koji će zauvijek ostati urezan u kolektivnu memoriju ljubitelja elektroničke glazbe – “Chilling”
hard 600
Na Božić 1990. godine britanski Channel 4 emitirao je dokumentarac koji će zauvijek ostati urezan u kolektivnu memoriju ljubitelja elektroničke glazbe – “Chilling”