Skip to main content

Night Light Records 003

Night Light, izdavačka kuća u vlasništvu banjalučkog DJ dvojca Siniše Tamamovića i Mladena Tomića lansirala je treće vinyl izdanje preko nizozemske distribucije Triple Vision. Ovaj put Night Light ide u pravcu Techno, Funky i minimal stila. Na ploci se nalazi minimal, techno track „Swoom“ od Sinise Tamamovića, u kojoj je i Sinišin vlastiti vokal. Mladen Tomić sa „C-series“ ovaj put nam se predstavlja sa techno funky energičnom track-om.

Piše: 

Piše: www.clubvibes.info

Pored Urban Beat dvojca na ploči se nalazi i već svima poznati Grk – Spiros Kaloumenos sa techno track-om „Tolio“, kao i prvo izdanje na vinylu Siniše Lukića, track-a pod imenom „Magic Nights“. Ploča je već u setovima Cristiana Varele, Misjaha, Webbha i mnogih drugih. Apsolutni must have! Izdanje se može kupiti u svim glavnim internet shopovima, a za DJ-eve i masu koja želi digitalno trake – potražite ih na Juno Recordsu.

{snippet 1}

Vezani članci
Artbat, Bedouin, Jan Blomqvist, Miss Monique i Adam Beyer su svoje setove izvodili na spektakularnim lokacijama diljem svijeta
Artbat, Bedouin, Jan Blomqvist, Miss Monique i Adam Beyer su svoje setove izvodili na spektakularnim lokacijama diljem svijeta