Skip to main content

Pär Grindvik – Score For Direction (Remixes) Stockholm LTD

Godinu i pol nakon originalnog izdanja, Akustik i Ensemble dobivaju odlične nove interpretacije od Alex Undera, Alexi Delana, Decimal Morrisa i Joel Mulla.

Piše: 

Alex Underov remix Akustika je nešto tvrđi od originala i preko technoidnog repetativnog groovea provlači njegove synth elemente. Ipak, moji favoriti na ovoj ploči su Alexi Delanov remix Akustika i Joel Mullov remix Ensemblea. Oba remixa, svaki na svoj način, zanimljivo kombiniraju apstraktne elemente originala sa housey groovom koji odlično radi na flooru. Decimalov remiks Ensemblea se možda najviše razlikuje od svojeg originala, ali u usporedbi sa ostale tri verzije pada u drugi plan.

01. Pär Grindvik – Akustik (Alex Under's Interpretation of Akustik Mix)
02. Pär Grindvik – Akustik (Alexi Delano's Interpretation of Akustik Mix)
03. Pär Grindvik – Ensemble (Decimal's Morris Ru Remix)
04. Pär Grindvik – Ensemble (Joel Mulls's Interpretation of Ensemble Mix)

Jan Kinčl / Zero

maceo 600
Vezani članci
Artbat, Bedouin, Jan Blomqvist, Miss Monique i Adam Beyer su svoje setove izvodili na spektakularnim lokacijama diljem svijeta
morales 600
Artbat, Bedouin, Jan Blomqvist, Miss Monique i Adam Beyer su svoje setove izvodili na spektakularnim lokacijama diljem svijeta