Skip to main content
Ricardo Villalobos

Premijera Ricarda Villalobosa za DFA Records

Svoj prvi rad za uglednu etiketu Čileanac objavljuje još ovaj mjesec a to je remix američkog dvojca NDF.

Piše: 

Naslovna foto

Ricardo Villalobos

Radi se o minimalističkom techno dvojcu kojeg čine Bruno Pronsato i Sergio Giorgini.

Uradak ‘Since We Last Met’ je prvijenac NDF-a na DFA Records i izlazi 30. kolovoza u 12" formatu i kao digitalni single. Uradak je dosta vokaliziran, ritmičan, inovativan techno-pop koji bi se mogao usporediti s Lucianovim produkcijama.

Villalobos-ova verzija je hipnotička s vokalima ali se vrlo dobro zna nakon slušanja tko stoji iza ovog uratka, jer karakterističan zvuk Ricarda i njegov potpis poznati su svakom pravom ljubitelju elektronske scene.

Iako dugo nije ništa izdavao, vjerujemo da je ovo ohrabrujući povratak. Novi album "Perlon" je uskoro van a i remix uradaka iz kataloga ECM kuće bi trebao doći svaki čas.

morales 600
Vezani članci
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice
fs dc 300x600
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice