Skip to main content

Prva izdanja za Purpose Maker digital

Prvi Jeff Millsov digitalni uradak "Kat Moda" izlazi na PM-002, a uključuje himnu techna i Millsov najbolji produkt , produkciju "The Bells" te tribal techno groove produkciju "Alarms". Po prvi put ćemo slušati i do sada neobjavljeni Festival Mix uratka "The Bells", a digitalni format razlog je zašto danas imamo prilike čuti ovu techno himnu u nešto izmjenjenoj verziji.

Piše: 

Jeff Mills ‘Our Man In Havana’

Drugo digitalno izdanje za Purpose Maker (PM-004) su techno uratci "Our Man in Havana i Cubango", dok je tu još i minimal uradak "Fly Guy". Uradak koji je specijalno nadodan ovom izdanju je nikad objavljena produkcija "Where`s My Rabbit", još jedan techno groove s duplim beatovima. U nadolazećim tjednima Purpose Maker i Axis digitalne verzije bit će dostupne preko Beatporta.

{snippet 1}

fs dc 300x600
Vezani članci
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice
fs dc 300x600
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice