Skip to main content

WMC Miami Mansion Party

Jedan od niza partija koji će se dogoditi krajem mjeseca na plažama Miamia je i onaj pod imenom Miami Mansion Party . Taj dvodnevni event odvija se u petak 28. i subotu 29. ožujka a počinje u dnevnom terminu (12h) dok je kraj predviđen u večernjem (21h). Organizator je za taj događaj odabrao multi-miljunsku luksuznu palaču s bazenom, vip ložama, lounge barom koja se nalazi na privatnom posjedu uz plažu „South Beach“.

Piše: 

U petak se kao glavni gosti najavljuju Steve Angello, D. Ramirez, Max Graham, David Garcia, dok će u subotu svirati Antoine Clamaran, Junior Sanchez, Cedric Gervais, Nick Terranova & Austin Leeds, Lenny Vega. Događaj će se snimiti i bit će reproduciran kroz iduća dva mjeseca na SaturdayNightSessions.com i Groove Radio , i to svake subote navečer od 02-04 u noći.

morales 600
Vezani članci
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice
fs dc 300x600
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice