Skip to main content

Spoj house glazbe i UNESCO baštine: Stiže PROJECT A3:UM – THE JUNGLE

Pod zvjezdanim nebom, unutar povijesnih zidina UNESCO-ve svjetske baštine na lokaciji Đil – Jazine u Zadru, 3. svibnja, održat će se još jedan spektakularni open-air house glazbeni event kojeg organizira ekipa Selected Croatia, a zove se PROJECT A3:UM – THE JUNGLE

Piše: 

Naslovna foto

Marko Edge

Party kreće zalaskom sunca, od 19:00 sati, a posjetitelje očekuje nezaboravna noć prepuna dobre energije, plesnog ritma i vrhunske glazbe.

Zadar Sunset – Foto: Marko Edge

Glavni headliner večeri je Jamie Aramayo, jedno od najuzbudljivijih novih imena britanske house scene. Jamie, koji je odrastao u glazbenoj obitelji u Warringtonu, svoju strast prema houseu i garageu pretočio je u nastupe na legendarnim lokacijama kao što su Fabric London, Mint Festival i 93 Feet East.

Uz Jamiea, line-up donosi još impresivnih DJ imena:

  • Rolly Sheen (MEX)
  • Marko Ladišić
  • Mony
  • Lumix
  • Alvize

Za one koji se žele zabavljati još dugo u noć, organiziran je i after party u Operi, gdje će se ples nastaviti do ranih jutarnjih sati!

Osigurajte svoje ulaznice na vrijeme i budite dio glazbenog spektakla koji se ne propušta. Kako bi bili u toku s novostima pratite društvene mreže organizatora: Facebook i Instagram.

sonus desktop
parov 600” target=”_blank”>parov 600
Legendarni pionir elektronike stiže u pulsku Arenu 28. lipnja
sonus 600
Legendarni pionir elektronike stiže u pulsku Arenu 28. lipnja