Skip to main content

Snimka teme s Ambasadora: “Generator zvuka Ableton Live”

Druga tema diskurzivnog programa Ambasador je bila “Generator zvuka Ableton Live” kojeg je moderirao Emil Herceg (Sonarscope), a predavač je bio Stipe Škokić (DJ Jock)

Piše: 

Emil Herceg je predstavio Ableton i sve njegove funkcionalnosti, kao i novi Push 3 uređaj kojeg su svi posjetitelji mogli probati. DJ Jock je kroz nešto više od sat vremena otvorio temu kreativnih blokada u produkciji te je pokazao svoje načine kako ih se riješava kroz Max for Life uređaja u sklopu Abletona.

Kompletnu video snimku druge teme diskurzivnog programa možete pogledati na službenom YouTube kanalu nagrade Ambasador, gdje je već objavljena uvodna tema “Plasiranje hitova na radio – od izdanja do radijske postaje”, a uskoro će biti objavljena i posljednja obrađena tema.

fs dc 300x600
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice
morales 600
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice