Skip to main content
perc

Zajednički label Adama X-a i Perca

Dvojica industrial techno producenata, Adam X i Perc, ne samo da će izbaciti zajedničko izdanje već pokreću i zajednički label – AX&P.

Naslovna foto

perc
 
Pratite li industrial techno, tada znate kako je riječ o dvojici najznačajnih producenata te scene te kako svaki od njih vodi vlastiti label – Perc ima Perc Trax dok Adam X Sonic Groove.
 
Pravim imenima Ali Wells i Adam Mitchell otkrili su kako je zajednički projekt u nastajanju već dvije godine te da su htjeli ispreplesti svoje stilove i vidjeti što će iz toga proizaći.  
{youtube}wkTehwERgSg{/youtube}
 
Dvojac je radio u Londonu i Berlinu, a velik su dio posla odradili i online prepiskom. AX&P će biti label isključivo samo za njihova izdanja, krstit će ga EP-jem “Ampere&Ohm” s trima trakama čije isječke preslušajte ovdje te izlazi 16. rujna.
{youtube}AI1WhukgIVw{/youtube}
 
Popis traka:
A1 Coulomb
B1 Dynes
B2 Joule
morales 600
Vezani članci
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice
morales 600
Dokumentarac prati generaciju post-punk glazbenika koji su sintesajzer s eksperimentalnog ruba doveli u središte pop pozornice